0 Kč

Přírodní brusná bidla

M bird (Marepa)

Aby mělo bidlo požadovaný a očekávaný brusný efekt, je třeba věnovat pozornost výběru velikosti.

U brusného bidla je důležité, aby papoušek neobjímal nožičkama celé bidlo, ale aby byly všechny drápky položeny na bidle.

Jestli že máte pochybnosti o správném výběru šířky bidla, podívejte se na stávající bidla v kleci čí voliéře a jak na nich papoušek sedí. Pokud objímá drápkama celé bidlo, volte bidlo širší.

V ideálním případě nám při objednávce napište do poznámky pro jakého papouška bidlo objednáváte, podle toho můžeme uzpůsobit velikost bidla. Širší bidlo není na závadu.

Berte prosím v potaz, že udaná šířka bidla je u jednotlivých velikostí orientační. Nejedná se o přesně vyrobené frézované tyče, ale o přírodní materiál. Proto nemůžeme zaručit na milimetr přesný rozměr. Určitě Vám nepošleme bidlo menší oproti objednávce, spíše se stane, že bidlo bude o malinko širší. Jestl je to pro Vás problém, napište prosím požadavek o přesný rozměr. Budeme se snažit vyhovět.

      drápky rozka

UPOZORNĚNÍ: Veškeré texty a fotografie na těchto webových stránkách (www.marepa.cz a www.mbird.cz) podléhají autorskému právu a jsou naším duševním vlastnictvím. Případné kopírování je možné pouze po našem písemném svolení, či s uvedením zdroje.